Veiling voor kerk en jeugd

Limmen – Op vrijdag 1 november vindt de jaarlijkse kerkveiling weer plaats. Tijdens deze bijna 100-jarige traditie worden goederen en diensten bij opbod verkocht. De opbrengst komt voor de volle 100% ten goede aan de kerk en de jeugd van Limmen. Vanaf 19.30 uur is de inloop in zaal ‘Heeren van Limmen’, recht tegenover de Corneliuskerk. Om 20.00 uur start de altijd drukbezochte veiling. De entree is gratis en iedereen is van harte welkom. Een team van vrijwilligers en een ijzersterk veilingteam staan klaar om er weer een groot feest van te maken. De catalogi liggen bij binnenkomst verspreid in de zaal. Ongeveer een week voor de veiling kunt u de catalogus op https://corneliuskerk-limmen.nl inzien. Koopopdrachten kunt u opgeven bij de organisatie. De catalogus telt dit jaar zo’n 250 verschillende aanbiedingen. Uiteraard kunt u weer bieden op de bekende koopjes als ponden paling, kazen en kaasplankjes, taarten, speculaaspakketten, diners bij mensen thuis of dinerbonnen van gerenommeerde restaurants en bedrijfsbezoeken met een hapje en een drankje.

Terugkerende topkavels

Niet te vergeten zijn natuurlijk de jaarlijks terugkerende topkavels met kaarten voor interessante voetbalwedstrijden: AZ-Feijenoord, AZ-Ajax en Ajax-PEC Zwolle, uiteraard uitstekend verzorgd. Dan is er opnieuw een unieke kavel in de vorm van een schitterende icoon van de hand van kunstenares Gury Brantjes. Dit keer is het een afbeelding van Maria Van Altijddurende Bijstand. Ook bijzonder is een rondvlucht boven Noord-Holland. Als altijd worden ook tickets voor het golfen om de Corneliuscup bij Golfclub Regthuys in Winkel geveild. Ook kunt u bieden op een heuse golfclinic bij deze golfbaan met begeleiding van golfprofessional David Loggie. Of wat dacht u van tickets voor een fietstocht met deskundige begeleiding langs het Oer-IJ?

Voor ieder wat wils

Gaat u voor de geheel verzorgde brunch bij ‘Heeren van Limmen’? Deze is al op 8 december dit jaar. Ook een heel mooie kavel is een prachtig stadgezicht van de hand van de bekende schilder uit Limmen, John Droog. En speciaal voor de dames: een Ladies night bij Automobielbedrijf Kleverlaan, waar in een gezellige sfeer de dames wegwijs worden gemaakt in autotechniek. Nog meer kavels voor de liefhebbers: bonnen voor gourmetschotels en barbecue van topslagers! Voor de sportievelingen ons ons een Sup Tour over ’t Stet naar het schitterende Overdie. Of steek uw hand in de lucht voor een rugby clinic, maar ook clinics voor padel en pétanque. En altijd als laatste veilingitem, een schitterende dikke gerookte paling van meestervisser/roker Tinus Veldt.

Jeugdverenigingen

Jaarlijks wordt een substantieel bedrag van de veilingopbrengst gereserveerd voor alle jeugdverenigingen en -afdelingen in Limmen. Een goed doel en uitstekende besteding voor onze jeugd. Tussen de veiling door worden wederom lootjes verkocht voor het Rad van Avontuur. Ook hierbij zijn mooie prijzen te winnen. Neem alstublieft voldoende kleingeld mee, zodat u ook hierop kans maakt. (Archieffoto: Bos Media Services)